• şehirler arası nakliyat

Ankara Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

şehirler arası nakliyat

Şehirlerarası taşıma, bölgesel nakliyeye nispeten uzak kilometre konu edinen transfer biçimidir. Taşımacılık yönüyle ayrımı yoktur. İllerarası nakliyede mesafe fazladır. Bu nedenden ötürü, bu amaç gayesiyle kullanılacak nakliye vasıtalarının uzun yola karşı korunaklı ve güvenli yapıda bulunması icap etmektedir. Kurumumuzun istihdam ettiği iller arası taşıma taşıtları, sağlam ve güvencelidir.

Şehirler Arası Taşıma Ne demektir? Ne şekilde Neticelendirilir?

Günümüz nakliye teknolojisinin ilerlemesiyle, çelik kasa kamyonların konforu ve güvenliği yükselmiştir. İller arası Nakliye kapsamında, çeşitli kamyonları istihdam eden kurumumuz, hızlı ve sağlam nakliye faaliyetleri uygulamaktadır. Memleketimizin bütün illerine iller arası nakliye hizmeti sunan işletmemiz, müşterilerimizin isteklerine en kaliteli biçimde cevap verebilmek için, mecburi anlamda bütün şartları içselleştirmektedir. Şehirler arası evden eve taşıma kademelerinde, deneyimli elemanlar istihdam edilmektedir. Aynı zamanda kurumumuzun tatbik ettiği seçkin operasyonlar çerçevesinde son derece hassas nakliyat hizmetleri icra edilmektedir.

İllerarası Nakliyat Aşamaları?

Yerinde İnceleme işlemiyle taşıma işlemleri başlar ve lüzumlu olan araç, eksper raporu ile tanımlanır. Anlaşmanın ardından ev eşyaları ve elektronik aygıtlar sigortalanır. Kırılabilir möble ve beyaz eşyaların özel bir biçimde korunaklanması ve diğer eşya ve malzemelerin korunaklanması işlemlerinden itibaren, asansörle kapalı kasalı araca, eşyalar yüklenir. İlk önce hacimli ve dayanıklı ev eşyaları istiflenir ve sonrasında kırılgan ev eşyaları ve cihazlar istiflenir.

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın ev eşyası nakli hizmeti amacıyla spesifik bir şekilde imal edilmesiyle, iller arası nakliyatta taşınan eşyaların ziyan görmeye karşı muhafaza edilmesi tam olarak temin edilmektedir.

Kuruluşumuz için Müşteri memnuniyeti asıl amacımızdır.

Şehirler arası taşıma işlemlerinde, ambalajlama ile korunaklama süreçleri özeldir. Uzun mesafelerin sıkıntıları ile eşyaların taşınacağı yörenin coğrafi durumu göz önüne alınır ve bu doğrultuda ambalajlama işlemleri tamamlanır. Ambalajlama faaliyeti akabinde istifleme işlemi yapılır. Titiz bir şekilde tamamlanan ambalajlama ve araç içi istifleme ile eşyalarınız hasar almamaktadır. İllerarası nakliye hususunda gerekli bütün belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan soförlerdir. Kurumumuzun ve çalışanlarımızın temin etmiş olduğu izin belgeleri sayesinde, yolda çıkabilecek tüm resmi sıkıntılar ortadan kaldırılmıştır. Şirketimiz tüm işlemlerde dikkatli işlem yapmaktadır.

İller arası taşıma fiyatları, taşınılacak çevrenin uzaklığı, çelik kasalı taşıma aracının soğutuculu olması, ihtiyaç duyulan ek hizmetler ve taşıma aracının tonaj kapsamı gibi şartlara göre değişiklik gösterebilir. Kurumumuz, şehirler arası nakliyat hakkında en makul bir kapsamda ücret belirlemektedir.

ANKARA'DAN TÜM İLLERE ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..