• evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Ankara

evden eve nakliyat ankara

Ankara evden eve nakliyat faaliyet alanında icra ettiği misyonu kurumsal uzmanlığı haline getiren Sentez Nakliyat, Ankara ve çevresinde güvenilir nakliyat hizmetleri arz etmektedir.

Ankara yahut çevresinde kurumumuz tarafından yürütülen eşya transferi faaliyetlerinde, Ankara'da bulunan çalışanlarımız görevlendirilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız birey ve kuruluşlara Ankara otoparkımızda mevcut bulunan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Eskiden uygulanan usullerle taşınma dönemi bu zamanda yürürlükte değildir. Günümüzde elit çözümlerle evden eve nakliyat hizmetlerinde gelişemeyen nakliyat organizasyonları, eşya taşıma hakkında alaka görmemektedir. Eşya taşıma aşamalarında birikim sahibi olmuş kurum personelimizin hepsi kendi görev alanlarında kayda değer derecede potansiyel sahibidir. Görevini içselleştirmiş kişilerle kadrosunu sağlamlaştıran organizasyonumuz adına, hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara arz ettiğimiz hizmet farkı oldukça fazla önem arz eder.

Evden eve lojistik işlemlerinde ilk olarak eksper faaliyetleri uygulanmaktadır. Eksper hizmetleri ücretsizdir ve taşıma işinin en önemli bölümlerinden biridir. Raporlama sürecinin dikkatlice ifa edilmesi, taşıma işlemleri esnasında aksaklık olmasını önleyecektir. Söz konusu nedenle, ekspertiz faaliyetlerinde vazifelendirdiğimiz kadromuz, mesleklerinde uzman kişilerdir.

Ekspertiz işlemleri ile olası aksaklıklar meydana gelmeden önleniyor.

Eksper çalışanlarımız, raporlama faaliyetleri amacıyla ev veya büronuza ulaştığında, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını hesaplar ve gerekli olacak nakil kamyonunu tespit eder. Yağmur gibi iklimsel olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi koruyan çelik kasalı ve özel tasarlanmış nakliyat araçlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış esneme donanımıyla son derece korumalıdır. Çelik kasa araçlarımız yeni ve güvencelidir. Araçlarımızın bakımları devamlı olarak takip edilir. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, en uygun eşya taşıma vasıtasıyla birlikte ihtiyaç olacak ambalajlama unsurları, görevlendirilecek kadro ve başka mühim unsurları inceleme esnasında tespit etmektedir. Ekspertiz işlemi bitiminde bina çevresel koşulları göz önünde bulundurulur ve nakliyat planlaması hazırlanır. Ekspertiz işlemi sonrasında sigortalama işlemi yapılır.

Eşyaların korunması ve Araca İstifleme

Ankara Evden Eve Taşıma Eylemleri konusunda tecrübeli olan elemanlarımız, eşya taşımacılığı işlemlerinde uç noktada önemli olan ambalajlama faaliyetlerini seçkin yöntemlerle yerine getirmektedir. Söz konusu kalite perspektifinde Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kurumumuz mühim bir yere sahiptir. Firmamızın belirlediği Ankara evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet işlemleri içerisinde en çok değer verdiğimiz işlemdir. Kırılgan ya da değerli materyalleriniz için kapsamlı paketleme metodları uygulanmaktadır. Televizyon gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, farklı paketleme gereçleri uygulanmaktadır. Ağır malzemeler itinayla paketlenir. Montaj konusunda deneyim sahibi elemanlarımız bulunmaktadır. Evde bulunan eşyaların hasar görmemesi gayesiyle çeşitli ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.

Asansör, itinayla kurulmaktadır. Asansör aracının binaya doğru bir şekilde yaslanması ve yük bölümünün kolay bir halde gidip gelmesi ve titrememesi zorunludur Asansörlü aracımızın şoförü mesleğinde deneyimlidir. Ankara asansörlü taşımacılık hizmetleriyle işletmemiz, Ankara ve yakınlarında olan dairenizde eşyalarınızı kısa zamanda ve güvenle indirerek kamyon veya tıra yüklemekte ve aynı şekilde daireye konumlandırmaktadır. Büyük mobilyaların daha önce ambalajlanması ve taşıma aracının yakınına indirilerek istiflenmesi mühimdir. Büyük mobilyalar sağlam olduğundan alt bölüme yerleştirilir. Kırılabilir eşyalar üstlerde bulunan bölümlere istiflenir.

Eşyalarınızın aynı biçimde nakledilecekleri eve çıkarılmasıyla, ev taşıma işlemi genel olarak biter. Yeni mekanda eşyaların belirlediğiiniz biçimde yerleştirilmesi ve monte işlemlerinin tamamlanması için deneyimli elemanlarımız görev yapar. Tercih edilmesi halinde taşınan malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemleri için bayan eleman görevlendirilmektedir.

Ankara yahut yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat sahasında da faaliyet gösteren firmamız, söz konusu alandaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağı için ciddi oranda daha itinalı hareket etmektedir.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..