• evden eve nakliyat

Altındağ Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat ankara

Altındağ evden eve nakliyat sahasında icra ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri durumuna getiren işletmemiz, Altındağ ve civarında güvenilir nakliyat hizmetleri sağlamaktadır.

Altındağ yahut çevresinde kurumumuzca yapılan evden eve taşımacılık işlemlerinde, Altındağ'da ikamet eden personelimiz vazifelendirilmekte, bu çevredeki müşterilerimize Altındağ otoparkımızda olan taşıtlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş tekniklerle ev eşyalarının taşınması çağı artık fesholmuştur. Şimdiki dönemde kaliteli anlamla evden eve nakliyat hizmetlerini içselleştirmeyen taşımacılık şirketleri, eşya taşıma hizmetlerimizde tercih edilmemektedir. Eşya taşıma hizmetlerinde birikimli olan şirket elemanlarımızın hepsi kendi kişisel vazife sahalarında önemli derecede potansiyel sahibidir. İcra ettiği hizmeti adeta beceri biçimine getirmiş elemanlarla kadrosunu güçlendiren organizasyonumuz adına, müşteri memnuniyeti son derece önemlidir.

Evden eve nakliye operasyonlarında herşeyden önce eksper hizmetleri icra edilmektedir. Eksper aşaması bedelsizdir ve taşımacılık hizmetinin en önemli kısımlarından biridir. Eksper sürecinin dikkatlice organize edilmesi, transfer faaliyetleri süresince sıkıntı çıkmasını önleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, inceleme hizmetlerinde görev verdiğimiz kadromuz, işinde birikimli şahıslardır.

Raporlama işlemleri ile aksaklıklar meydana gelmeden engellenebilmektedir.

Eksper kadromuz, raporlama hizmeti gayesiyle evinize ulaştığında, herşeyden önce evinizde mevcut bulunan eşya ve taşınacak tüm malzemelerin miktarını hesaplar ve gerekli olan nakliyat aracını kararlaştırır. Isı ve nem benzeri havayla ilgili durumlardan tüm eşyaları koruyan kapalı kasa ve hususi dizayn edilen araçlarımız, bununla beraber kuvvetlendirilmiş esneklik donanımlarıyla fazlasıyla güvencelidir. Kapalı kasalı kamyonlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper kadromuz, en uygun taşıma kamyonuyla beraber gereken paketleme unsurları, görev verilecek personel ve diğer önemli gereklilikleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Eksper işlemi sonunda taşınacak yerin çevre durumu göz önünde bulundurulur ve taşıma planlaması hazırlanır. Eksper işlemi sonrası nakliyat sigortası yapılır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Taşıma Aracına İstif

Altındağ Evden Eve Nakliye Etkinlikleri hususunda birikim sahibi olmuş personelimiz, eşya taşımacılığı konusu için ciddiyetle ciddi olan ambalajlama faaliyetlerini kaliteli bir tarzla yapmaktadır. Sözü edilen kalite çerçevesinde Altındağ Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, organizasyonumuz öncü bir pozisyona sahiptir. Firmamızın tariflendirdiği Altındağ evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Paketleme, Evden Eve Nakliyat hizmet ağı perspektifinde öncelikli olarak titizlik gösterilmesi icab eden aşamadır. Kırılabilecek ve hususi malzemeleriniz için farklı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, özel paketleme materyali tercih edilmektedir. Büyük eşyalar özenle sarılır. Montaj konusunda birikim sahibi elemanlarımız bulunmaktadır. Eşyalarınızın tahribat almaması amacıyla en iyi paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörü, itinayla kurulmaktadır. Asansörün balkona tam olarak yanaşması ve yük bölümünün sağlam bir halde inip çıkması ve titrememesi gereklidir Asansörlü aracımızın şoförü asansör kullanımı hususunda ehliyetlidir. Altındağ asansörlü taşımacılık ile ekibimiz, Altındağ ve yakınlarında bulunan daire yahut büronuzda tüm eşya ve malzemelerinizi az bir zaman içerisinde ve sağlam bir biçimde indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve aynı şekilde dairenize çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların ilk önce paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Hacimli mobilyalar sağlam olduğundan öncelikli istiflenir. Hassas ev eşyaları ve elektronik cihazlar daha üst kısımlara istiflenir.

Tüm eşya yahut malzemelerin getirildikleri dairede olduğu gibi yeni daireye çıkarılmasıyla, eşya nakli işlemi genel çerçevede tamamlanır. Yeni adreste ev eşyalarının belirlediğiiniz biçimde yerleştirilmesi ve montaj işlerinin yapılması konusunda özel elemanlarımız görevlendirilmektedir. Talep edilmesi halinde eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemleri hususunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

Altındağ yahut civarında uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet sunan işletmemiz, söz konusu alandaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz farklı ülkeye gideceğinden dolayı ciddi oranda daha titiz hareket etmektedir.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..