• evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Yenimahalle

evden eve nakliyat çankaya

Yenimahalle evden eve nakliyat kapsamında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal uzmanlığı durumuna getiren şirketimiz, Yenimahalle ve çevresinde emniyetli taşımacılık sunmaktadır.

Yenimahalle veya çevresinde kuruluşumuz tarafından sunulan evden eve taşıma faaliyet alanında, Yenimahalle bölgesinde bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, bu çevredeki taşıma işlerini yaptığımız birey ve kuruluşlara Yenimahalle otoparkımızda olan araçlarımız sevk edilmektedir.

Önceki usullerle ev taşıma devri bu zamanda işlevsiz durumdadır. Bugün elit çözümlerle evden eve nakliyat kapsamında gelişemeyen taşımacılık organizasyonlarına ev taşıma hizmetlerimizde talepte bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat aşamalarında birikim kazanmış şirket personelimizin tümü kendi hususi görev alanlarında kayda değer derecede tecrübe sahibidir. Yaptığı işi kendi kişisel yeteneği durumuna indirgemiş bireylerle çalışan işletmemiz adına, müşteri memnuniyeti ciddi derecede mühimdir.

Evden eve taşıma işlerinde öncelikle ekspertiz faaliyeti uygulanmaktadır. İnceleme işlemi ücretsiz sonuçlandırılır ve taşıma işinin en ciddi işlemlerinden bir tanesini oluşturur. Ekspertiz işlemlerinin titizlikle yapılması, nakil süreçleri süresince problem oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, eksper hizmetlerinde vazifelendirdiğimiz çalışanlarımız, mesleklerinde birikimli kişilerdir.

İnceleme hizmeti ile ihtimal dahilindeki aksaklıklara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama hizmeti nedeniyle evinize ulaştığında, öncelikle evinizde bulunan tüm eşyaların miktarını hesap eder ve gerekli olacak nakliye aracını tespit eder. Yağmur ve toz gibi iklimsel etkenlerden eşyaları koruyan çelik kasa ve kendine özgü dizayn araçlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş sarsıntı önleyici donanımlarıyla son derece güvenlidir. Kapalı kasa araçlarımız konforlu ve güvenlidir. Araçlarımızın bakım ve tamirleri sürekli olarak yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, doğru lojistik aracıyla birlikte ihtiyaç duyulacak paketleme materyali, görevlendirilecek elemanlar ve başka önemli gereksinimleri inceleme sırasında belirlemektedir. Son aşamada bina çevre durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik planlaması hazırlanır. Eksper işlemi akabinde sigortalama işlemi gerçekleşir.

Eşyaların korunması ve Araca İstif

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat İşlemleri konusunda tecrübe kazanmış elemanlarımız, taşınma işlemlerinde yüksek derecede önem barındıran paketleme işlemlerini seçkin yöntemlerle yapmaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, şirketimiz öncü bir konumdadır. Şirketimizin tanımladığı Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet aşamaları perspektifinde özellikle önem atfettiğimiz işlemdir. Kırılabilecek ya da hususi malzemeler adına çeşitli paketleme metodları uygulanmaktadır. Televizyon gibi ev makineleri ve aygıtlar için, özel paketleme gereçleri tercih edilmektedir. Ağır mobilyalar itinayla korunaklanır. Montaj konusunda deneyimli personelimiz görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların tahribat almaması adına farklı ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Asansör, dikkatle kurulur. Asansör kamyonunun kurulacağı yere tam birleşmesi ve taşıyıcı bölümün doğru bir biçimde çıkıp inmesi ve sarsılmaması mecburidir Asansörcümüz mesleğinde uzmandır. Yenimahalle asansörlü nakliyat hizmetleriyle işletmemiz, Yenimahalle ve etrafındaki bölgede olan daire veya ofisinizde eşya ve yüklerinizi az bir zamanda ve sağlam bir şekilde indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve aynı şekilde daireye konumlandırmaktadır. Büyük eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve aşağıya indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Büyük malzemeler mukavemetli olduğundan alt kısma konumlandırılır. Kırılabilir eşyalar daha üstlere istiflenir.

Eşyaların aynı biçimde taşınacağınız daireye çıkartılmasıyla, eşya nakli işlemleri genel anlamda bitmiş olur. Ev içinde taşınan materyallerin belirlediğiiniz şekilde konumlandırılması ve montaj işlerinin tamamlanması için tecrübeli ustalarımız görevlendirilir. Talep edilmesi halinde eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemleri konusunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

Yenimahalle ya da çevresinde uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet sunan kuruluşumuz, söz konusu husustaki işlemlerinde eşya ve malzemeleriniz farklı ülkeye sevk edileceği için ciddi oranda daha itinalı hareket etmektedir.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..