• evden eve nakliyat

Ayaş Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat ankara

Ayaş evden eve nakliyat faaliyetlerinde icra ettiği sorumluluğu kurumsal çerçevede özümsemiş olan kuruluşumuz, Ayaş ve civarında güvenli ev taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Ayaş ile civarında firmamızca yapılan taşımacılık faaliyetlerinde, Ayaş'da ikamet eden elemanlarımız vazifelendirilmekte, buradaki müşterilerimize Ayaş alan araç parkında bulunan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.

Geçmiş tarzla taşınma devri bu zamanda fesih olmuştur. Bu devirde profesyonel anlamda evden eve nakliyat operasyonlarını zanaat edinmeyen taşıma şirketleri, eşya taşıma işlemlerinde ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde birikimli olan firma elemanlarımızın tüm bireyleri kendi özel vazife sahalarında son derece tecrübelidir. İcra ettiği görevi içselleştirmiş şahıslarla ekiplerini çok daha sağlam hale getirmiş durumda bulunan işletmemiz için, hizmet sunduğumuz kuruluş ve bireylerin hizmetlerimizden memnun olması ciddi oranda mühimdir.

Eşya taşıma faaliyetlerinde ilk olarak ekspertiz işlemleri yerine getirilmektedir. Raporlama organizesi ücretsizdir ve nakliyat işinin en ciddi kısımlarından bir tanesini meydana getirir. Raporlama işlemlerinin kaliteli sunulması, taşıma süreçleri sırasında problem meydana gelmesini önleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, raporlama hizmetlerinde vazife verdiğimiz elemanlarımız, işlerinde deneyimli kişilerdir.

İnceleme işlemleri sayesinde sıkıntılar önceden önlenebilmektedir.

Eksper kadromuz, ekspertiz hizmetleri gayesiyle daire veya işyerinize ulaştığında, herşeyden önce eşyalarınızın miktarını hesaplar ve gereken olacak çelik kasalı aracı saptar. Yağmur ve toz gibi harici olumsuzluklardan tüm eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve özel dizayn araçlarımız, bununla birlikte güçlendirilmiş yay donanımlarıyla son derece güvencelidir. Çelik kasalı araçlarımız yeni ve güvencelidir. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, uygun taşıma aracıyla birlikte gereken paketleme gereçleri, görevlendirilecek ekip ve başka ciddi gereksinimleri inceleme sırasında tespit etmektedir. İnceleme işlemi bitiminde bina çevresel koşulları saptanır ve nakliye planlaması hazırlanır. İnceleme işlemi sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Taşıma Aracına İstifleme

Ayaş Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri konusunda tecrübeli olan ekiplerimiz, ev taşıma hususunda fazlasıyla ehemmiyet arz eden paketleme işlerini kaliteli metodlarla tamamlamaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Ayaş Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, organizasyonumuz mühim bir mevkiye sahiptir. Kurumumuzun belirlediği Ayaş evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ambalajlama, Eşya Taşıma servis faaliyetleri içerisinde öncelikle dikkat edilmesi gerekli olan noktadır. Hassas veya değerli malzemeler için özel paketleme metodları geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, kendine özgü paketleme öğeleri uygulanmaktadır. Büyük malzemeler özenle ambalajlanır. Monte hizmetleri için birikim sahibi kadromuz görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin ziyan görmemesi gayesiyle en iyi paketleme opsiyonları bulunmaktadır.

Asansör tertibatı, özenle kurulur. Nakliyat asansörünün binaya uygun bir şekilde yanaşması ve taşıma bölümünün akıcı bir şekilde çıkıp inmesi ve titrememesi şarttır Asansör şoförümüz asansör kullanımı konusunda ehliyetlidir. Ayaş asansörlü evden eve taşımacılık ile işletmemiz, Ayaş ve çevresinde bulunan daire yahut ofisinizde eşyalarınızı az bir zaman içerisinde ve sağlam bir biçimde aracın yakınına indirerek taşıma aracına yüklemekte ve benzer biçimde yukarıya konumlandırmaktadır. Ağır eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Büyük mobilyalar mukavemetli olması nedeniyle alt kısma konumlandırılır. Kırılgan eşyalar daha üstlere yerleştirilir.

Eşya ya da malzemelerin getirildikleri dairede yapıldığı gibi taşınılacak daireye çıkartılmasıyla, taşınma hizmeti büyük çerçevede bitmiş olur. Yeni evde eşyaların istenildiği gibi yerleştirilmesi ve monte işlerinin yapılması konusunda tecrübeli elemanlarımız görev yapmaktadır. İstendiğinde eşyalarınızın döşenmesi hizmeti hususunda bayan personel görevlendirilmektedir.

Ayaş ile çevresinde uluslararası evden eve nakliyat alanında da etkinlik icra eden kuruluşumuz, sözü edilen konudaki organisazyonlarında eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı çok daha dikkatli olmaktadır.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..