• evden eve nakliyat

Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat ankara

Şereflikoçhisar evden eve nakliyat faaliyetlerinde icra ettiği misyonu kurumsal anlamda içselleştiren işletmemiz, Şereflikoçhisar ve bölgesinde güvenli nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Şereflikoçhisar ve civarında kuruluşumuz tarafından icra edilen evden eve taşıma kapsamında, Şereflikoçhisar bölgesinde ikamet eden çalışanlarımız vazifelendirilmekte, bu bölgedeki taşıma işlerini yaptığımız birey ve kuruluşlara Şereflikoçhisar otoparkımızda mevcut bulunan araçlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş yöntemlerle ev eşyalarının taşınması devri bu zamanda işlevsiz kalmıştır. Şu anki Zaman Diliminde kaliteli anlamda evden eve nakliyat faaliyetlerinde branşlaşamayan taşıma kurumları, ev taşıma hakkında itibar görmemektedir. Eşya taşıma işlerinde profesyonelleşmiş kurum kadromuzun her bireyi kendi görev dallarında kayda değer derecede potansiyel sahibidir. İcra ettiği görevi içselleştirmiş bireylerle kadrosunu çok daha sağlam bir duruma getirmiş olan firmamız için, hizmet sunduğumuz kurum ve bireylerin işlemlerimizden memnun olması herşeyden çok mühimdir.

Evden eve nakliye organizesinde ilk olarak inceleme faaliyetleri yerine getirilmektedir. Eksper programı ücretsizdir ve taşıma işinin en mühim kısımlarından biridir. İnceleme sürecinin dikkatle yapılması, transfer süreçleri boyunca aksaklık oluşmasını enlelleyecektir. Bu sebeple, raporlama hizmetlerinde görev verdiğimiz personelimiz, mesleğinde eğitimli elemanlardır.

İnceleme organizesi sayesinde olası problemlere meydana gelmeden tedbir alınabilmektedir.

Eksper kadromuz, ekspertiz hizmeti gayesiyle ev veya büronuza geldiğinde, herşeyden önce evinizde mevcut olan tüm eşyaların kaplayacağı hacmi ölçer ve gerekli olacak transfer aracını tespit eder. Isı ve nem benzeri iklimsel durumlardan eşyalarınızı koruyan çelik kasalı ve özel modellenmiş kamyonlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş süspansiyon donanımıyla son derece korunaklıdır. Çelik kasa taşıma araçlarımız yeni ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın bakım ve tamirleri düzenli olarak takip edilir. Şoförlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, en uygun nakliyat kamyonuyla birlikte lüzumlu olan ambalajlama öğeleri, görev verilecek ekip ve başka ciddi unsurları ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son olarak evin civar durumu göz önünde bulundurulur ve nakliye programı yapılır. Raporlama hizmeti sonrası güvence adına sigorta poliçesi hazırlanır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Taşımacılık Aracına İstif

Şereflikoçhisar Evden Eve Taşıma Hizmetleri hakkında uzman olan elemanlarımız, ev taşıma hususunda uç noktada önem verilmesi gerekli olan paketleme hizmetlerini uzman tarzla yapmaktadır. Bu kalite muvacehesinde Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kurumumuz ciddi bir mevkiye sahip bulunmaktadır. Kurumumuzun tanımladığı Şereflikoçhisar evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet kapsamı arasında en önemli işlemdir. Kırılması muhtemel veya kıymetli materyaller için özel paketleme usulleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, özel patpat ambalaj naylonları kullanılmaktadır. Hacimli malzemeler dikkatle korunaklanır. Montaj işleri için birikim sahibi çalışanlarımız görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların hasar almaması gayesiyle farklı paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Nakliyat asansörü, özenli bir şekilde kurulur. Nakliye asansörünün binaya tam olarak yaslanması ve taşıma alanının sağlam bir halde inip çıkması ve sarsılmaması mecburidir Asansör operatörümüz işinde tecrübelidir. Şereflikoçhisar asansörlü taşımacılık sayesinde kuruluşumuz, Şereflikoçhisar ve civarında olan evinizde eşyalarınızı az bir zamanda ve sağlam bir halde aşağıya indirerek taşıma aracına istiflemekte ve aynı biçimde evinize çıkarmaktadır. Büyük eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önem taşır. Hacimli mobilyalar mukavemetli olduğu için alta konumlandırılır. Hassas eşyalar nispeten üst kısımlara yerleştirilir.

Eşyalarınızın getirildikleri evde yapıldığı gibi taşınacağınız daireye çıkartılmasıyla, eşya nakli işlemi büyük çerçevede tamamlanmış olur. Yeni evde eşyaların yerleştirilmesi ve montaj aşamasının tamamlanması hususunda deneyimli personelimiz vazifelendirilmektedir. İstenildiği taktirde tüm eşyaların döşenmesi işlemi konusunda bayan personel vazifelendirilmektedir.

Şereflikoçhisar veya yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet veren kurumumuz, bu konudaki faaliyetlerinde eşya ve yükleriniz başka uzak bölgeye ulaştırılacağı için kayda değer oranda daha tedbirli işlem yapmaktadır.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..