• evden eve nakliyat

Sincan Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat çankaya

Sincan evden eve nakliyat kapsamında icra ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri durumuna getiren organizasyonumuz, Sincan ve çevresinde güvenilir ev taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Sincan ya da çevresinde işletmemiz tarafından sunulan eşya transferi faaliyet alanında, Sincan içerisinde ikamet eden personelimiz görevlendirilmekte, burada olan müşterilerimize Sincan alan araç parkında bulunan araçlarımız yöneltilmektedir.

Eski tarzla ev eşyalarının taşınması çağı artık fesih olmuştur. Bu devirde profesyonel anlamla evden eve nakliyat faaliyetlerinde uzmanlaşamayan taşıma kuruluşlarına ev taşıma hususunda rağbet gösterilmemektedir. Eşya taşıma aşamalarında deneyim kazanmış firma personelimizin hepsi kendi sorumluluk sahalarında fazlasıyla tecrübelidir. İfa ettiği misyonu kendi kişisel yeteneği haline getirmiş kişilerle kadrolaşmayı tercih eden kurumumuz adına, müşteri memnuniyeti kayda değer oranda önem arz eder.

Eşya nakliyesi operasyonlarında öncelikle ekspertiz işlemleri yerine getirilmektedir. Eksper işlemi ücretsizdir ve nakliye işinin en ciddi işlemlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. İnceleme faaliyetlerinin dikkatle organize edilmesi, nakliye süreçleri boyunca arıza olmasını enlelleyecektir. Bu gerekçeyle, raporlama alanında vazife verdiğimiz çalışanlarımız, işinde profesyonel kişilerdir.

Eksper organizesi sayesinde olası problemler önceden önlenebilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz faaliyetleri amacıyla daire veya ofisinize ulaştığında, öncelikle evde mevcut olan eşyaların kaplayacağı alanı hesap eder ve lüzumlu olan olacak taşıma aracını tespit eder. Nem ve toz benzeri harici durumlardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasalı ve hususi modellenmiş araçlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış sarsıntı önleme donanımıyla ciddi derecede korunaklıdır. Kapalı kasalı taşıma araçlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Eşya taşıma araçlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde yapılır. Şoförlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, doğru nakliye aracıyla beraber gerekli olan ambalajlama öğeleri, istihdam edilecek kadro ve başka mühim unsurları inceleme sırasında belirlemektedir. Son olarak taşınacak yerin çevresel koşulları göz önünde bulundurulur ve taşıma planlaması belirlenir. İnceleme aşaması akabinde eşya taşıma sigortası yapılır.

Paketleme ve Araca İstif

Sincan Evden Eve Taşımacılık Faaliyetleri hakkında birikim kazanmış ekiplerimiz, ev taşıma konusunda ciddiyetle ciddiyet içeren paketleme işlerini profesyonel yöntemlerle sonuçlandırmaktadır. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Sincan Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, teşekkülümüz ciddi bir statüdedir. Kurumumuzun arz ettiği Sincan evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Paketleme, Evden Eve Taşımacılık hizmet kapsamı içerisinde en önemli aşamadır. Hassas veya değerli materyalleriniz adına kapsamlı ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Çamaşır makinesi gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, kendine özgü paketleme gereçleri kullanılmaktadır. Büyük malzemeler özenle ambalajlanır. Monte konusunda birikim sahibi çalışanlarımız mevcuttur. Eşyalarınızın hasar almaması adına çeşitli paketleme opsiyonları sunulmaktadır.

Asansör, dikkatle kurulur. Asansörün binaya tam olarak yaslanması ve eşya taşıma bölümünün düzgün bir biçimde gelip gitmesi ve zorlanmaması şarttır Asansörlü aracımızın şoförü alanında ehliyetlidir. Sincan asansörlü evden eve nakliye hizmetleriyle işletmemiz, Sincan ve yakınlarında bulunan evinizde eşya ve yüklerinizi az bir zaman içerisinde ve sağlam bir biçimde aracın yanına indirerek araca istiflemekte ve aynı biçimde dairenize çıkarmaktadır. Hacimli mobilyaların ilk aşamada paketlenmesi ve zemine indirilerek istiflenmesi önemlidir. Hacimli mobilyalar mukavemetli olduğu için alta istiflenir. Hassas eşyalar daha üst kısımlara istiflenir.

Eşyalarınızın benzer biçimde taşınacağınız eve çıkartılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri büyük kapsamda bitmiş olur. Yeni evde eşya ve malzemelerin istediğiniz biçimde yerleştirilmesi ve monte işlemlerinin tamamlanması için tecrübeli ustalarımız görev yapmaktadır. İstediğiniz taktirde eşyalarınızın döşenmesi işlemi için bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

Sincan ile yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet veren firmamız, bu alandaki hizmetlerinde eşya ve yükleriniz başka uzak bölgeye gideceğinden dolayı kayda değer oranda daha titiz hareket etmektedir.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..