• evden eve nakliyat

Bala Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat ankara

Bala evden eve nakliyat alanında ifa ettiği misyonu kurumsal olarak özümsemiş olan organizasyonumuz, Bala ve civarında güvenli nakliyecilik sağlamaktadır.

Bala ve civarında şirketimiz tarafından icra edilen evden eve taşıma işlemlerinde, Bala'da bulunan personelimiz vazifelendirilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kuruluşlara Bala araç parkında olan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş usullerle ev eşyalarının taşınması dönemi artık yürürlükte değildir. Günümüz platformunda profesyonel anlamda evden eve nakliyat eylemlerini zanaat edinmeyen lojistik kuruluşları, eşya taşıma konusunda rağbet görmemektedir. Eşya taşıma işlemlerinde birikim sahibi olmuş şirket personelimizin tüm bireyleri kendi sorumluluk alanlarında fazlasıyla tecrübelidir. İcra ettiği görevi içselleştirmiş kişilerle çalışan işletmemiz için, müşteri memnuniyeti kuvvetle önemlidir.

Evden eve nakliyat organizesinde öncelikle inceleme faaliyeti icra edilmektedir. İnceleme faaliyeti ücretsizdir ve eşya taşıma işinin en mühim kısımlarından biridir. Eksper işlemlerinin nitelikli olması, taşıma süreçleri süresince problem meydana gelmesini enlelleyecektir. Söz konusu nedenle, eksper faaliyetlerinde vazife verdiğimiz personelimiz, mesleğinde uzman şahıslardır.

Eksper organizesi ile ihtimal dahilindeki problemler meydana gelmeden önlenebilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama faaliyetleri nedeniyle adresinize ulaştığında, öncelikle evinizde olan eşya ve taşınacak materyalin kaplayacağı alanı hesap eder ve gerekli olan nakliye aracını saptar. Nem benzeri iklimsel etkenlerden eşyalarınızı koruyan kapalı kasalı ve kendine özgü dizayn araçlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış esneklik donanımıyla fazlasıyla güvencelidir. Kapalı kasalı kamyonlarımız yeni ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, uygun nakliyat vasıtasıyla birlikte lüzumlu olan ambalajlama malzemeleri, görevlendirilecek elemanlar ve başka önemli gereksinimleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Raporlama işlemi bitiminde taşınacak yerin çevresel koşulları saptanır ve taşıma programı yapılır. Ekspertiz işlemi sonrasında sigortalama işlemi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Kamyona Yükleme

Bala Evden Eve Nakliyat Hizmetleri konusunda profesyonel olan eleman kadromuz, evden eve nakliyat hususunda yüksek derecede önem içeren paketleme faaliyetlerini uzman tekniklerle sonuca ulaştırmaktadır. Sözü edilen kaliteyle Bala Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, teşekkülümüz mühim bir statüye sahip bulunmaktadır. İşletmemizin sunduğu Bala evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Taşınacak materyalin paketlenmesi, Eşya Taşıma hizmet kapsamı arasında en çok titizlik gösterilmesi gerekli olan noktadır. Kırılabilecek veya değerli malzemeler adına farklı paketleme metodları geliştirilmiştir. Bulaşık makinesi gibi ev makineleri ve cihazlar için, hususi ambalaj materyali uygulanmaktadır. Geniş eşyalar özenli bir şekilde sarılır. Montaj konusunda tecrübeli çalışanlarımız bulunmaktadır. Evde bulunan eşyaların hasar almaması için farklı ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, dikkatle kurulmaktadır. Eşya taşıma asansörünün balkona tam olarak birleşmesi ve eşya taşıma bölümünün kolay bir halde inip çıkması ve sallanmnaması gerekir Asansörcümüz alanında deneyimlidir. Bala asansörlü taşımacılık hizmetleriyle kuruluşumuz, Bala ve çevresinde olan evinizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa zamanda ve sağlam bir halde indirerek araca yüklemekte ve aynı biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların ilk önce ambalajlanması ve aracın yanına indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır eşyalar dayanıklı olduğundan alta istiflenir. Hassas ev eşyaları ve cihazlar daha üstlere istiflenir.

Tüm eşyalarınızın önceki evde olduğu şekilde nakledilecekleri eve çıkartılmasıyla, eşya nakli hizmeti genel çerçevede tamamlanır. Yeni evde ev eşyalarının yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin tamamlanması konusunda özel ustalarımız çalışmaktadır. İstendiğinde eşyaların tamamen yerleşmesi işlemi için bayan personel görevlendirilebilmektedir.

Bala veya civarında uluslararası evden eve nakliyat alanında da faaliyet icra eden kurumumuz, söz konusu husustaki organisazyonlarında eşyalarınız başka ülkeye ulaştırılacağından dolayı kayda değer oranda daha dikkatli hareket etmektedir.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..