• evden eve nakliyat

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat ankara

Gölbaşı evden eve nakliyat kapsamında icra ettiği sorumluluğu kurumsal çerçevede özümsemiş olan işletmemiz, Gölbaşı ve bölgesinde güvenli nakliyecilik vermektedir.

Gölbaşı ve çevre ilçelerde kurumumuzca yürütülen taşımacılık faaliyetlerinde, Gölbaşı yakınlarında bulunan çalışanlarımız istihdam edilmekte, bu bölgede olan müşterilerimize Gölbaşı otoparkımızda olan araçlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş metodlarla taşınma dönemi artık kapanmıştır. Şu anki zamanda profesyonel anlamda evden eve nakliyat kapsamında etkili bir eser sağlayamayan lojistik şirketleri, eşya taşıma hakkında tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde profesyonelleşmiş kurum elemanlarımızın tamamı kendi şahsi sorumluluk dallarında oldukça tecrübe sahibidir. İşini kendi kişisel yeteneği biçimine indirgemiş kişilerle kadrosunu sağlamlaştıran kuruluşumuz adına, müşteri memnuniyeti son derece mühimdir.

Eşya nakil işlemlerinde herşeyden önce eksper işlemi uygulanmaktadır. Eksper programı ücretsizdir ve eşya taşıma işinin en ciddi aşamalarından bir tanesini meydana getirir. Ekspertiz hizmetlerinin titizlikle organize edilmesi, eşya taşıma süreçleri süresince arıza meydana gelmesini enlelleyecektir. Bu gerekçeyle, ekspertiz faaliyetlerinde vazifelendirdiğimiz kadromuz, işinde tecrübeli şahıslardır.

İnceleme hizmetleri sayesinde olası aksamalar önceden önleniyor.

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmetleri nedeniyle adresinize geldiğinde, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını hesap eder ve gereken olan kapalı kasa eşya taşıma kamyonunu tespit eder. Nem ve toz gibi havayla ilgili durumlardan tüm eşyaları koruyan çelik kasalı ve kendine özgü modellenmiş nakliye kamyonlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş sarsıntı önleyici sistemleriye uç noktada korumalıdır. Çelik kasalı kamyonlarımız yüksek model ve güvencelidir. Araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz uzun yılların deneyimine sahip ve ehliyetlidir.

Eksper personelimiz, uygun nakliye aracıyla beraber gereken paketleme unsurları, görev verilecek ekip ve diğer mühim gereksinimleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Son aşamada evin civar durumu incelenir ve transfer programı belirlenir. Eksper işlemi sonrasında teminat amacıyla sigorta poliçesi hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Kamyona Yükleme

Gölbaşı Evden Eve Nakliye Organizasyonu hususunda deneyim kazanmış elemanlarımız, eşya taşıma hususunda ciddi derecede ciddi olan paketleme hizmetlerini kaliteli yöntemlerle sonuca ulaştırmaktadır. Söz konusu hizmetlerle Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, kuruluşumuz mühim bir mevkiye sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun belirlediği Gölbaşı evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Ambalajlama, Evden Eve Nakliye hizmet işlemleri içerisinde özellikle titizlik gösterilmesi gerekli olan noktadır. Kırılgan yahut kıymetli eşyalarınız için farklı paketleme usulleri geliştirilmiştir. Televizyon gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, farklı baloncuklu naylonlar tercih edilmektedir. Büyük malzemeler dikkatle sarılır. Monte işleri için deneyimli elemanlarımız görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması düşüncesiyle farklı paketleme seçenekleri bulunmaktadır.

Asansörler, özenli bir şekilde kurulur. Eşya taşıma asansörünün binaya tam birleşmesi ve taşıma bölümünün sağlam bir şekilde gidip gelmesi ve zorlanmaması gerekir Asansör operatörümüz bu konu hakkında deneyimlidir. Gölbaşı asansörlü nakliyat sayesinde kuruluşumuz, Gölbaşı ve yakınlarında olan evinizde tüm eşya ve materyalinizi küçük bir zaman perspektifinde ve emniyetle indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve aynı biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Ağır eşyaların daha önce paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Ağır eşyalar dayanıklı olduğundan alta istiflenir. Kırılgan materyaller ağır eşyaların üstüne istiflenir.

Eşyaların getirildikleri dairede yapıldığı gibi taşınacağınız eve çıkartılmasıyla, eşya taşıma işlemleri genel olarak bitmiş olur. Yeni evde taşınan malzemelerinizin konumlandırılması ve montaj işlemlerinin tamamlanması hususunda tecrübeli personelimiz görevlendirilmektedir. İstenildiği taktirde eşya ve malzemelerin tamamen yerleşmesi işlemleri hususunda bayan eleman temin edilmektedir.

Gölbaşı ya da çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat alanında da faaliyet icra eden kurumumuz, söz konusu husustaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz diğer bir uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha özenli hareket etmektedir.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..