• evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Keçiören

evden eve nakliyat çankaya

Keçiören evden eve nakliyat faaliyetlerinde ifa ettiği misyonu kurumsal çerçevede özümsemiş olan kuruluşumuz, Keçiören ve bölgesinde güvenli taşımacılık sağlamaktadır.

Keçiören ile çevresinde kuruluşumuz tarafından icra edilen evden eve taşımacılık alanında, Keçiören yakınlarında ikamet eden personelimiz görevlendirilmekte, bu lokasyondaki müşterilerimize Keçiören araç parkında mevcut olan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş tekniklerle taşınma çağı bu zamanda işlevini kaybetmiştir. Şu anki Zaman Diliminde kaliteli çözümlerle evden eve nakliyat hizmetlerinde gelişemeyen taşıma organizasyonlarına ev eşyalarının taşınması hizmetlerimizde istemde bulunulmamaktadır. Eşya taşıma yöntemlerinde profesyonelleşmiş şirket elemanlarımızın her biri kendi görev dallarında son derece tecrübelidir. İşini meslek edinmiş kişilerle çalışan firmamız adına, müşterilerimizin hizmet sürecimizden memnun olması kayda değer oranda önem arz eder.

Evden eve taşımacılık işlerinde öncelikle ekspertiz işlemleri yerine getirilmektedir. Eksper hizmetleri bedelsiz neticelendirilir ve taşımacılık işinin en önemli kısımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Raporlama işlemlerinin kaliteli olması, nakliyat süreçleri süresince problem çıkmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenle, ekspertiz hizmetlerinde vazife yapan personelimiz, mesleğinde profesyonel elemanlardır.

Eksper hizmeti ile sorunlara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama faaliyetleri gayesiyle adresinize vardığı zaman, herşeyden önce eşyalarınızın kaplayacağı hacmi hesap eder ve lüzumlu olan olan kapalı kasalı aracı tespit eder. Yağmur ve toz benzeri harici durumlardan eşyalarınızı koruyan çelik kasalı ve hassas dizayn edilen taşıma kamyonlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış yay sistemleriye uç noktada korunaklıdır. Kapalı kasa taşıma araçlarımız yüksek model ve güvenlidir. Araçlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde takip edilir. Şoförlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, uygun eşya taşıma vasıtasıyla birlikte ihtiyaç duyulacak ambalajlama unsurları, görevlendirilecek personel ve farklı mühim gereklilikleri ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Eksper işlemi bitiminde bina muhit koşulları saptanır ve transfer programı yapılır. Raporlama aşaması sonrası nakliyat sigortası yapılır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Kamyona İstif

Keçiören Evden Eve Taşımacılık Faaliyetleri konusunda tecrübe kazanmış eleman kadromuz, ev taşıma hususunda yüksek derecede önem arz eden paketleme faaliyetlerini profesyonel usullerle sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen kalite perspektifinde Keçiören Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz öncü bir yerdedir. Şirketimizin tanımladığı Keçiören evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet kapsamı arasında en başta titizlik gösterilmesi icab eden noktadır. Kırılgan veya kıymetli malzemeler adına kendine özgü paketleme metodları uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, hususi patpat naylonlar tercih edilmektedir. Geniş mobilyalar dikkatli bir biçimde paketlenir. Montaj konusunda deneyim sahibi çalışanlarımız görevlendirilir. Eşyalarınızın tahribat almaması düşüncesiyle eşya çeşitlerine göre özelleşen ambalajlama seçenekleri sunulmaktadır.

Asansörler, dikkatle kurulur. Asansörün balkona tam yanaşması ve taşıma alanının dengeli bir şekilde inip çıkması ve zorlanmaması mecburidir Asansörcümüz işinde birikim sahibidir. Keçiören asansörlü taşımacılık hizmetleriyle işletmemiz, Keçiören ve civarında bulunan evinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve sağlam bir halde aşağıya indirerek araca yüklemekte ve aynı şekilde dairenize konumlandırmaktadır. Ağır mobilyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önem taşır. Ağır malzemeler sağlam olduğu için öncelikli yerleştirilir. Kırılgan eşyalar üstte olan bölümlere istiflenir.

Eşya veya malzemelerinizin benzer şekilde taşınılacak daireye çıkarılmasıyla, eşya nakli süreci büyük kapsamda bitmiş olur. Yeni evde ev eşyalarının konumlandırılması ve montaj işlemlerinin yapılması için uzman ustalarımız vazifelendirilmektedir. İstendiğinde taşınan malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemi hususunda bayan personel temin edilmektedir.

Keçiören veya çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da hizmet veren organizasyonumuz, bu husustaki işlemlerinde eşyalarınız diğer bir ülkeye sevk edileceği için kayda değer oranda daha itinalı işlem yapmaktadır.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..