• evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Çankaya

evden eve nakliyat çankaya

Çankaya evden eve nakliyat kapsamında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal bir formda içselleştiren işletmemiz, Çankaya ve bölgesinde güvenilir ev taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Çankaya ya da civarında kuruluşumuzca yürütülen taşımacılık faaliyet alanında, Çankaya yakınlarında bulunan elemanlarımız vazifelendirilmekte, buradaki müşterilerimize Çankaya alan araç parkında mevcut bulunan araçlarımız sevk edilmektedir.

Eski tekniklerle taşınma çağı bu zamanda fesih olmuştur. Bu zamanlarda kaliteli anlamda evden eve nakliyat kapsamında tatminkar verim gerçekleştiremeyen nakliye firmalarına eşya taşıma hususunda istemde bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde deneyim kazanmış şirket personelimizin tamamı kendi görev alanlarında son derece tecrübelidir. İcra ettiği hizmeti kendi şahsi yeteneği biçimine indirgemiş elemanlarla ekiplerini çok daha güçlü bir duruma getirmiş durumda olan organizasyonumuz için, müşterilerimize arz ettiğimiz hizmet farkı kayda değer oranda mühimdir.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde öncelikle raporlama programı yerine getirilmektedir. İnceleme faaliyeti ücretsizdir ve eşya taşımacılığı işinin en önemli kısımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Raporlama faaliyetlerinin dikkatle organize edilmesi, eşya taşıma süreçleri esnasında arıza olmasını önleyecektir. Bu gerekçeyle, raporlama alanında vazifelendirdiğimiz personelimiz, alanlarında tecrübeli şahıslardır.

Ekspertiz işlemleri sayesinde olası aksaklıklar meydana gelmeden engelleniyor.

Eksper elemanlarımız, inceleme hizmetleri nedeniyle evinize ulaştığında, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını ölçer ve lüzumlu olan olacak eşya taşıma kamyonunu kararlaştırır. Nem gibi iklimsel durumlardan eşyaları koruyan kapalı kasalı ve hassas tasarlanmış eşya taşıma kamyonlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş süspansiyon sistemleriye fazlasıyla güvencelidir. Çelik kasalı araçlarımız son model ve güvencelidir. Taşıma araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Şoförlerimiz deneyimlidir.

Eksper kadromuz, doğru nakliye vasıtasıyla beraber gereken ambalajlama gereçleri, görevlendirilecek personel ve başka ciddi unsurları ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Raporlama işlemi sonunda taşınacak yerin çevresel durumu saptanır ve nakliyat programı yapılır. Ekspertiz aşaması sonrası taşıma sigortası hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Transfer Aracına İstif

Çankaya Evden Eve Nakliye Eylemleri hususunda tecrübeli olan personelimiz, eşya taşımacılığı konusunda ciddiyetle önemli olan paketleme işlemlerini uzman yöntemlerle tamamlamaktadır. Söz konusu kalite perspektifinde Çankaya Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, işletmemiz hakim bir pozisyondadır. Kuruluşumuzun tanımladığı Çankaya evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Evde bulunan eşyaların ambalajlanması, Eşya Taşıma servis ağı perspektifinde en önemli aşamadır. Kırılgan ya da değerli eşyalar adına ayrıntılı ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, kendine özgü paketleme öğeleri tercih edilmektedir. Hacimli mobilyalar itinayla korunaklanır. Montaj işleri için deneyimli çalışanlarımız mevcuttur. Eşyalarınızın ziyan görmemesi gayesiyle en iyi ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Nakliyat asansörü, dikkatle kurulur. Nakliyat asansörünün kurulacağı yere tam olarak yanaşması ve taşıyıcı bölümün dengeli bir şekilde gelip gitmesi ve sarsılmaması şarttır Asansör şoförümüz bu konuda tecrübelidir. Çankaya asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde firmamız, Çankaya ve çevresinde olan evinizde tüm eşya ve materyalinizi az bir zaman diliminde ve sağlam bir şekilde indirerek taşıma aracına yüklemekte ve benzer şekilde yukarıya konumlandırmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların öncelikle ambalajlanması ve aracın yakınına indirilerek istiflenmesi mühimdir. Büyük eşyalar mukavemetli olması sebebiyle alt bölüme yerleştirilir. Kırılabilir ev eşyaları ve elektronik cihazlar nispeten üstlere konumlandırılır.

Tüm eşya veya malzemelerinizin önceki dairede olduğu biçimde nakledilecekleri daireye konumlandırılmasıyla, ev taşıma işlemleri genel çerçevede biter. Yeni mekanda eşya ve materyallerin belirlendiği biçimde yerleştirilmesi ve monte aşamasının yapılması hususunda özel elemanlarımız görev yapar. Talep edilmesi durumunda eşyalarınızın döşenmesi hizmeti için bayan personel temin edilmektedir.

Çankaya ve çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet veren firmamız, söz konusu alandaki faaliyetlerinde eşya ve malzemeleriniz başka uzak bölgeye gideceği için ciddi oranda daha özenli olmaktadır.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..