• evden eve nakliyat

Evren Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat ankara

Evren evden eve nakliyat hizmetlerinde icra ettiği yükümlülüğü kurumsal uzmanlığı haline getiren firmamız, Evren ve bölgesinde güvenli nakliyat hizmetleri sağlamaktadır.

Evren yahut yakınlarında kuruluşumuzca yapılan evden eve nakliye kapsamında, Evren'da ikamet eden çalışanlarımız vazifelendirilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kurumlara Evren bölge park yerimizde mevcut olan araçlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş tekniklerle taşınma çağı artık fesholmuştur. Şimdilerde profesyonel anlamda evden eve nakliyat operasyonlarını meslek biçimine getiremeyen taşıma şirketlerine ev eşyalarının taşınması hizmetlerimizde ilgi duyulmamaktadır. Eşya taşıma süreçlerinde deneyim kazanmış şirket personelimizin tümü kendi özel vazife alanlarında son derece tecrübelidir. İşini yetenek biçimine indirgemiş şahıslarla çalışan işletmemiz adına, hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara sunduğumuz servis farklılığı mühim derecede önem taşır.

Eşya taşımacılığı işlemlerinde öncelikle eksper faaliyeti yerine getirilmektedir. Eksper işlemi bedelsizdir ve eşya taşıma hizmetinin en önemli aşamalarından biridir. Eksper hizmetinin nitelikli olması, nakil süreçleri süresince sorun olmasını önleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, eksper faaliyetleri alanında görev yapan personelimiz, alanında uzman şahıslardır.

Ekspertiz organizesi sayesinde sıkıntılar önceden engellenebilmektedir.

Eksper çalışanlarımız, inceleme faaliyetleri amacıyla daire veya büronuza geldiğinde, öncelikle evinizde mevcut bulunan eşyaların kaplayacağı alanı hesaplar ve lüzumlu olan olan eşya taşıma aracını kararlaştırır. Nem ve toz gibi havayla ilgili olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi koruyan çelik kasa ve hususi dizayn edilen kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış yay sistemleriye yüksek derecede korunaklıdır. Kapalı kasalı taşıma araçlarımız son model ve güvenli araçlardır. Taşıtlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde takip edilir. Şoförlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper personelimiz, en uygun eşya taşıma kamyonuyla beraber ihtiyaç duyulacak ambalajlama materyali, görev verilecek ekip ve diğer mühim gereksinimleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. İnceleme işlemi sonunda bina muhit durumu saptanır ve taşıma planlaması hazırlanır. Raporlama hizmeti sonrasında sigortalama işlemi yapılır.

Eşyaların korunması ve Lojistik Aracına İstif

Evren Evden Eve Nakliye Hizmetleri hakkında birikim kazanmış ekiplerimiz, ev taşıma meselesi için fazlasıyla mühim bulunan ambalajlama hizmetlerini kaliteli tekniklerle yapmaktadır. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Evren Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, firmamız ciddi bir konumdadır. İşletmemizin tanımladığı Evren evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet kapsamı perspektifinde özellikle önem verilen unsurdur. Narin yahut değerli malzemeleriniz için kendine özgü ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi beyaz eşya ve cihazlar için, kendine özgü ambalaj öğeleri uygulanmaktadır. Ağır malzemeler dikkatle korunaklanır. Montaj işleri için tecrübe sahibi elemanlarımız görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması için çeşitli ambalajlama opsiyonları sunulmaktadır.

Taşıma asansörü, dikkatle kurulur. Asansör kamyonunun duvara tam olarak yaslanması ve taşıyıcı bölümün kolay bir halde gidip gelmesi ve sallanmnaması şarttır Asansörcümüz bu hususta ehliyetlidir. Evren asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde kurumumuz, Evren ve çevresinde bulunan daire yahut büronuzda eşya ve yüklerinizi kısa bir zaman diliminde ve emniyetle zemine indirerek nakliyat aracına yüklemekte ve aynı biçimde evinize çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların öncelikle ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Büyük eşyalar sağlam olduğu için öncelikli istiflenir. Hassas eşyalar ağır eşyaların üzerlerine istiflenir.

Eşya ya da malzemelerin benzer şekilde taşınılacak daireye çıkartılmasıyla, taşınma işlemleri geniş çerçevede biter. Yeni evde ev eşyalarının istenildiği gibi yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin tamamlanması konusunda uzman ustalarımız görev yapmaktadır. Tercih edilmesi durumunda eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemi hususunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

Evren ya da çevresinde uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet veren şirketimiz, sözü edilen husustaki işlemlerinde eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye gideceği için kayda değer oranda daha dikkatli işlem yapmaktadır.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..