• evden eve nakliyat

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat çankaya

Pursaklar evden eve nakliyat kapsamında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal karakteri durumuna getiren işletmemiz, Pursaklar ve çevresinde emniyetli ev taşıma hizmetleri sağlamaktadır.

Pursaklar ya da çevre semtlerde şirketimiz tarafından yürütülen eşya taşıma işlemlerinde, Pursaklar'da ikamet eden çalışanlarımız istihdam edilmekte, burada olan hizmet sunduğumuz şahıs ve kurumlara Pursaklar otoparkımızda mevcut olan taşıtlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş usullerle ev taşıma devri bu zamanda fesih olmuştur. Bugünkü Zaman Diliminde elit kavramla evden eve nakliyat hizmetlerini içselleştirmeyen nakliyat firmaları, ev eşyalarının taşınması hususunda talep görmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde uzman olan firma kadromuzun tamamı kendi vazife dallarında ciddi derecede tecrübelidir. Görevini yetenek durumuna getirmiş şahıslarla çalışan işletmemiz adına, hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara arz ettiğimiz hizmet farklılığı ciddi derecede önem arz eder.

Eşya nakli operasyonlarında öncelikle raporlama hizmeti yürütülmektedir. Eksper programı ücretsiz yapılmaktadır ve nakliye hizmetinin en mühim bölümlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. İnceleme hizmetlerinin titiz bir şekilde icra edilmesi, nakliyat faaliyetleri boyunca problem çıkmasını önleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, ekspertiz faaliyetlerinde görevlendirdiğimiz personelimiz, işinde eğitimli şahıslardır.

İnceleme organizesi ile aksaklıklara önceden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme faaliyetleri gayesiyle evinize ulaştığında, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı hacmi ölçer ve gerekli olan taşıma kamyonunu tespit eder. Yağmur ve toz benzeri dış durumlardan eşya ve malzemelerinizi koruyan çelik kasalı ve hassas tasarlanmış nakliye kamyonlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş esneme donanımlarıyla fazlasıyla güvenlidir. Çelik kasalı kamyonlarımız yeni ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın periyodik bakımları sürekli olarak yapılır. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksper çalışanlarımız, en uygun nakil kamyonuyla birlikte gereken paketleme öğeleri, görevlendirilecek personel ve başka mühim gereksinimleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Son aşamada evin çevresel koşulları saptanır ve taşıma programı belirlenir. Eksper aşaması akabinde sigortalama işlemi yapılır.

Paketleme ve Kamyona Yükleme

Pursaklar Evden Eve Taşıma Faaliyetleri konusunda eğitimli olan ekiplerimiz, evden eve nakliyat konusunda fazlasıyla ehemmiyet barındıran ambalajlama işlerini profesyonel tarzla sonuçlandırmaktadır. Bu kaliteyle Pursaklar Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, işletmemiz hakim bir mevkiye sahiptir. Şirketimizin tanımladığı Pursaklar evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma servis aşamaları içerisinde öncelikle titizlik gösterilmesi gereken noktadır. Kırılması muhtemel yahut değerli materyalleriniz adına kapsamlı paketleme metodları geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi ev makineleri ve aygıtlar için, çeşitli ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Büyük mobilyalar özenle ambalajlanır. Monte konusunda deneyim sahibi kadromuz görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin zarar görmemesi düşüncesiyle farklı ambalajlama opsiyonları sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenli bir şekilde kurulur. Asansörün kurulacağı yere tam yanaşması ve taşıyıcı bölümün akıcı bir halde inip çıkması ve zorlanmaması zaruridir Asansör aracımızın şoförü mesleğinde birikim sahibidir. Pursaklar asansörlü taşımacılık hizmetleriyle kurumumuz, Pursaklar ve etrafındaki bölgede bulunan dairenizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa bir zamanda ve güvenle aşağıya indirerek araca istiflemekte ve benzer şekilde dairenize çıkarmaktadır. Hacimli mobilyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Hacimli mobilya ve beyaz eşyalar sağlam olduğundan alta yerleştirilir. Kırılgan eşyalar daha üst kısımlara konumlandırılır.

Tüm eşya veya malzemelerinizin benzer biçimde nakledilecekleri eve çıkarılmasıyla, ev taşıma faaliyeti genel anlamda biter. Ev içinde taşınan malzemelerinizin istediğiniz şekilde konumlandırılması ve monte işlerinin yapılması hususunda uzman elemanlarımız vazife yapmaktadır. İstemde bulunulması durumunda tüm eşyaların döşenmesi hizmeti hususunda bayan eleman temin edilmektedir.

Pursaklar ya da etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat alanında da etkinlik gösteren firmamız, söz konusu alandaki faaliyetlerinde eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağı için ciddi oranda daha titiz olmaktadır.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..