• evden eve nakliyat

Güdül Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat ankara

Güdül evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği sorumluluğu kurumsal bir kalıpta içselleştiren şirketimiz, Güdül ve bölgesinde güvenilir nakliyecilik sunmaktadır.

Güdül veya çevresinde şirketimizce yürütülen evden eve nakliyat hizmetlerinde, Güdül'da ikamet eden çalışanlarımız istihdam edilmekte, burada olan hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara Güdül departman park yerimizde mevcut olan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Eski tarzla ev eşyalarının taşınması dönemi bu zamanda geçerliliğini yitirmiştir. Şimdiki dönemlerde elit kavramla evden eve nakliyat hizmetlerini zanaat edinmeyen taşıma kurumlarına ev taşıma hususunda alaka duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat işlemlerinde birikimli olan şirket elemanlarımızın tüm bireyleri kendi görev alanlarında son derece tecrübe sahibidir. İcra ettiği hizmeti adeta beceri edinmiş şahıslarla ekiplerini kuvvetlendiren işletmemiz adına, müşteri memnuniyeti oldukça fazla önemlidir.

Evden eve lojistik organizesinde herşeyden önce eksper hizmetleri yürütülmektedir. Raporlama hizmeti ücretsiz yapılır ve taşıma işinin en önemli bölümlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Eksper faaliyetlerinin nitelikli sunulması, transfer süreçleri süresince aksaklık olmasını önleyecektir. Bu nedenden ötürü, inceleme işlemlerinde görevlendirdiğimiz elemanlarımız, mesleğinde eğitimli elemanlardır.

Raporlama hizmetleri ile olası sorunlar meydana gelmeden önlenebilmektedir.

Eksper kadromuz, ekspertiz hizmetleri gayesiyle daire veya büronuza ulaştığında, herşeyden önce evde bulunan eşya ve taşınacak tüm malzemelerin kaplayacağı alanı hesaplar ve gerekli olacak transfer vasıtasını tespit eder. Yağmur ve toz gibi dış olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi koruyan çelik kasalı ve kendine özgü tasarlanmış eşya taşıma araçlarımız, aynı zamanda güçlendirilmiş süspansiyon donanımıyla ciddi derecede güvenlidir. Çelik kasa taşıma araçlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın periyodik bakımları devamlı olarak yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, uygun nakliye aracıyla beraber ihtiyaç duyulacak ambalajlama materyali, görevlendirilecek personel ve farklı ciddi gereklilikleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son olarak bina muhit durumu saptanır ve transfer programı belirlenir. Ekspertiz hizmeti sonrasında sigortalama işlemi yapılır.

Paketleme ve Araca İstif

Güdül Evden Eve Taşımacılık Faaliyetleri hakkında uzman olan ekiplerimiz, taşınma konusu için ciddiyetle mühim bulunan paketleme hizmetlerini uzman tarzla yapmaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Güdül Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, kurumumuz öncü bir konumdadır. İşletmemizin arz ettiği Güdül evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma servis aşamaları perspektifinde en fazla ciddiyet verdiğimiz unsurdur. Kırılgan ya da özel eşyalar için farklı paketleme metodları uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, farklı balonlu ambalaj naylonları kullanılmaktadır. Geniş eşyalar dikkatli bir şekilde paketlenir. Montaj konusunda birikim sahibi kadromuz bulunmaktadır. Evde bulunan eşyaların hasar almaması gayesiyle değişik ambalajlama seçenekleri sunulmaktadır.

Asansörler, özenle kurulmaktadır. Eşya taşıma asansörünün balkona düzgün bir şekilde yaslanması ve taşıma bölümünün dengeli bir şekilde çıkıp inmesi ve zorlanmaması gereklidir Asansör operatörümüz asansör kullanımı hakkında tecrübelidir. Güdül asansörlü taşımacılık hizmetleriyle ekibimiz, Güdül ve yakınlarında olan ev yahut ofisinizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa zamanda ve güvenle indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer biçimde daireye konumlandırmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların daha önce ambalajlanması ve aşağıya indirilerek yüklenmesi önemlidir. Büyük mobilya ve beyaz eşyalar sağlam olduğu için alta istiflenir. Hassas eşyalar üstte bulunan bölümlere konumlandırılır.

Tüm eşyaların önceki yerde olduğu biçimde taşınacağınız daireye çıkartılmasıyla, ev taşıma işlemleri genel olarak tamamlanır. Ev içinde taşınan materyallerin konumlandırılması ve montaj işlemlerinin yapılması için tecrübeli elemanlarımız çalışmaktadır. İstendiğinde eşyaların tamamen yerleşmesi işlemi için bayan personel görevlendirilebilmektedir.

Güdül yahut çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat alanında da iş yapan firmamız, sözü edilen konudaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz başka uzak bölgeye ulaştırılacağı için kayda değer oranda daha itinalı işlem yapmaktadır.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..