• evden eve nakliyat

Çubuk Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat ankara

Çubuk evden eve nakliyat faaliyet alanında icra ettiği misyonu kurumsal karakteri durumuna getiren kuruluşumuz, Çubuk ve bölgesinde güvenilir taşımacılık vermektedir.

Çubuk veya etrafındaki bölgede kuruluşumuz tarafından yürütülen taşımacılık faaliyetleri alanında, Çubuk bölgesinde ikamet eden personelimiz görevlendirilmekte, bu lokasyonda bulunan müşterilerimize Çubuk alan otoparkında mevcut bulunan taşıtlarımız yöneltilmektedir.

Daha öncelerde uygulanan tarzla taşınma çağı bu zamanda yürürlükten kalkmuştır. Bu gün kaliteli anlamda evden eve nakliyat işlerinde ihtisaslaşamayan taşıma organizasyonları, eşya taşıma hakkında tercih edilmemektedir. Eşya taşıma süreçlerinde deneyim kazanmış şirket çalışanlarımızın her biri kendi hususi sorumluluk dallarında oldukça tecrübelidir. İşini içselleştirmiş elemanlarla çalışmayı tercih eden kuruluşumuz için, müşterilerimize arz ettiğimiz hizmet standartları son derece mühimdir.

Evden eve taşımacılık operasyonlarında herşeyden önce eksper programı yerine getirilmektedir. İnceleme hizmeti bedelsizdir ve eşya taşıma hizmetinin en mühim kısımlarından biridir. Ekspertiz hizmetlerinin nitelikli olması, transfer faaliyetleri süresince sorun meydana gelmesini önleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, raporlama faaliyetlerinde vazife verdiğimiz personelimiz, işlerinde profesyonel elemanlardır.

İnceleme hizmetleri sayesinde aksaklıklara önceden tedbir alınabilmektedir.

Eksper elemanlarımız, ekspertiz hizmeti nedeniyle evinize vardığında, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını ölçer ve lüzumlu olan olacak kapalı kasa nakil kamyonunu tespit eder. Yağmur benzeri dış olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasalı ve kendine özgü tasarlanmış taşıma araçlarımız, aynı zamanda güçlendirilmiş sarsıntı engelleme sistemleriye uç noktada korumalıdır. Çelik kasalı taşıma araçlarımız konforlu ve güvencelidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksper kadromuz, doğru nakliye kamyonuyla birlikte gerekli olan paketleme malzemeleri, istihdam edilecek kadro ve başka mühim gereksinimleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Eksper işlemi bitiminde taşınacak yerin civar koşulları göz önünde bulundurulur ve transfer planlaması yapılır. İnceleme hizmeti sonrasında eşya taşıma sigortası yapılır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Transfer Aracına İstif

Çubuk Evden Eve Taşımacılık İşlemleri hususunda birikim kazanmış eleman kadromuz, eşya taşımacılığı meselesi için uç noktada mühim bulunan ambalajlama faaliyetlerini seçkin tarzla uygulamaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Çubuk Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, işletmemiz ciddi bir pozisyona sahip bulunmaktadır. İşletmemizin tanımladığı Çubuk evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Paketleme, Evden Eve Nakliye servis ağı perspektifinde en mühim işlemdir. Kırılgan veya kıymetli materyalleriniz adına kendine özgü paketleme yöntemleri uygulanmaktadır. Çamaşır makinesi gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, kendine özgü balonlu paketleme naylonları kullanılmaktadır. Büyük mobilyalar dikkatle paketlenir. Monte işleri için birikim sahibi çalışanlarımız bulunmaktadır. Eşyalarınızın tahribat almaması düşüncesiyle farklı ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.

Asansörler, özenli bir şekilde kurulur. Asansörün balkona doğru bir şekilde yanaşması ve taşıyıcı bölümün kolay bir halde gidip gelmesi ve zorlanmaması gerekmektedir Asansör operatörümüz mesleğinde ehliyetlidir. Çubuk asansörlü taşımacılık ile ekibimiz, Çubuk ve yakınlarında bulunan dairenizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa bir zaman içerisinde ve sağlam bir halde indirerek araca yerleştirmekte ve aynı biçimde daireye çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Hacimli malzemeler dayanıklı olduğundan öncelikli yerleştirilir. Kırılabilir malzemeler hacimli eşyaların üstüne istiflenir.

Tüm eşyaların benzer biçimde taşınılacak daireye çıkartılmasıyla, eşya nakli hizmeti geniş kapsamda biter. Yeni adreste eşyaların yerleştirilmesi ve montaj işlerinin tamamlanması hususunda uzman elemanlarımız görevlendirilir. İstenildiği taktirde tüm eşyaların tamamen yerleşmesi işlemi için bayan personel vazifelendirilmektedir.

Çubuk ile çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat alanında da etkinlik icra eden şirketimiz, söz konusu konudaki hizmetlerinde eşyalarınız diğer bir ülkeye gideceğinden dolayı ciddi oranda daha tedbirli hareket etmektedir.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..