• evden eve nakliyat

Çamlıdere Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat ankara

Çamlıdere evden eve nakliyat faaliyetlerinde ifa ettiği misyonu kurumsal karakteri haline getiren işletmemiz, Çamlıdere ve çevresinde güvenli nakliyecilik sunmaktadır.

Çamlıdere ve çevre ilçelerde şirketimizce yapılan evden eve nakliyat hizmetlerinde, Çamlıdere içerisinde bulunan çalışanlarımız istihdam edilmekte, buradaki müşterilerimize Çamlıdere departman otoparkımızda mevcut olan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Geçmişte uygulanan usullerle ev taşıma çağı bu zamanda işlevsiz durumdadır. Çağımızda kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat faaliyetlerini içselleştiremeyen lojistik firmalarına eşya taşıma konusunda itibar edilmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde profesyonelleşmiş şirket elemanlarımızın her bireyi kendi vazife dallarında son derece potansiyel sahibidir. İşini içselleştirmiş bireylerle kadrolaşmayı önceliği haline getiren şirketimiz için, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnuniyet duyması herşeyden çok önemlidir.

Evden eve nakliye organizesinde ilk olarak ekspertiz işlemi icra edilmektedir. İnceleme işlemi bedelsiz sonuçlandırılır ve nakliyat işinin en önemli işlemlerinden birini oluşturmaktadır. Ekspertiz hizmetinin titizlikle yapılması, nakil işlemleri süresince sorun meydana gelmesini enlelleyecektir. Söz konusu nedenle, raporlama alanında vazife verdiğimiz çalışanlarımız, alanlarında birikimli şahıslardır.

Raporlama hizmetleri ile aksaklıklara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksper kadromuz, ekspertiz faaliyetleri için evinize geldiğinde, herşeyden önce evde var olan tüm eşyaların kaplayacağı hacmi hesap eder ve gereken olacak eşya taşıma kamyonunu tespit eder. Nem benzeri harici etkenlerden eşya ve malzemelerinizi koruyan kapalı kasalı ve özel dizayn edilen araçlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış yay donanımlarıyla ciddi derecede korunaklıdır. Kapalı kasa kamyonlarımız yeni ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın periyodik bakımları sürekli olarak yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, uygun nakliyat vasıtasıyla birlikte gerekli olan ambalajlama malzemeleri, görev verilecek ekip ve başka ciddi gereksinimleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Son aşamada evin çevre koşulları incelenir ve nakliyat programı hazırlanır. İnceleme hizmeti sonrasında teminat adına sigorta poliçesi hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Nakil Aracına İstifleme

Çamlıdere Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri hususunda profesyonel durumda bulunan ekiplerimiz, ev taşıma konusunda ciddi derecede ciddiyet arz eden ambalajlama hizmetlerini uzman metodlarla yapmaktadır. Bu kalite perspektifinde Çamlıdere Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, şirketimiz mühim bir konuma sahip bulunmaktadır. Kurumumuzun tariflendirdiği Çamlıdere evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Eşya ve taşınacak materyalin paketlenmesi, Evden Eve Nakliye servis kapsamı arasında öncelikle titizlik gösterilmesi gerekli olan noktadır. Narin yahut özel malzemeler adına çeşitli ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi ev makineleri ve cihazlar için, çeşitli balonlu naylonlar kullanılmaktadır. Ağır malzemeler özenli bir biçimde korunaklanır. Montaj hizmetleri için birikim sahibi personelimiz görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi düşüncesiyle en iyi ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, itinayla kurulmaktadır. Asansör kamyonunun kurulacağı yere tam yanaşması ve taşıyıcı bölümün akıcı bir biçimde inip çıkması ve titrememesi şarttır Asansör aracımızın şoförü asansör kullanmak hakkında deneyim sahibidir. Çamlıdere asansörlü evden eve nakliyat sayesinde kurumumuz, Çamlıdere ve çevresinde olan ev yahut işyerinizde eşyalarınızı kısa bir zamanda ve sağlam bir şekilde indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve aynı biçimde daireye çıkarmaktadır. Ağır mobilyaların ilk aşamada ambalajlanması ve aşağıya indirilerek yüklenmesi önemlidir. Ağır eşyalar mukavemetli olduğundan öncelikli konumlandırılır. Kırılgan ev eşyaları ve cihazlar daha üst kısımlara istiflenir.

Tüm eşyalarınızın aynı biçimde nakledilecekleri daireye çıkartılmasıyla, eşya nakliyesi hizmeti genel olarak bitmiş olur. Yeni adreste eşya ve malzemelerinizin belirlediğiiniz biçimde yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin tamamlanması hususunda özel personelimiz çalışmaktadır. İstenildiği taktirde eşyaların döşenmesi işlemi konusunda bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

Çamlıdere ya da çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat alanında da çalışma yapan organizasyonumuz, söz konusu konudaki işlemlerinde eşyalarınız diğer bir ülkeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha titiz olmaktadır.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..