• evden eve nakliyat

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat çankaya

Etimesgut evden eve nakliyat kapsamında icra ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri haline getiren kuruluşumuz, Etimesgut ve bölgesinde emniyetli ev taşıma hizmetleri vermektedir.

Etimesgut yahut yakınlarında şirketimizce icra edilen eşya transferi faaliyet alanında, Etimesgut'da ikamet eden elemanlarımız vazifelendirilmekte, bu bölgedeki hizmet sunduğumuz birey ve kuruluşlara Etimesgut departman otoparkında olan taşıtlarımız yönlendirilmektedir.

Önceki usullerle ev taşıma çağı artık geçersiz kalmıştır. Şimdiki Zaman Diliminde elit anlamda evden eve nakliyat operasyonlarında branşlaşamayan lojistik kuruluşlarına ev eşyalarının taşınması hususunda ilgi duyulmamaktadır. Eşya taşıma işlerinde deneyim kazanmış firma personelimizin tamamı kendi sorumluluk sahalarında önemli derecede tecrübelidir. İfa ettiği misyonu hüner edinmiş şahıslarla kadrosunu çok daha sağlam hale getirmiş olan işletmemiz adına, müşteri memnuniyeti fazlasıyla mühimdir.

Eşya transferi işlemlerinde öncelikle ekspertiz faaliyetleri uygulanmaktadır. Eksper programı bedelsiz neticelendirilir ve eşya taşıma hizmetinin en ciddi bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Eksper hizmetlerinin titiz bir şekilde yapılması, nakliye süreçleri esnasında sorun oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, inceleme işlemlerinde vazife yapan personelimiz, alanında deneyimli kişilerdir.

İnceleme hizmeti ile olası sıkıntılara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmetleri için daire veya ofisinize vardığı zaman, herşeyden önce eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesap eder ve gereken olacak çelik kasalı aracı tespit eder. Nem ve toz benzeri iklimsel durumlardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden kapalı kasa ve kendine özgü dizayn edilen kamyonlarımız, aynı zamanda güçlendirilmiş sarsıntı engelleme donanımlarıyla uç noktada korumalıdır. Kapalı kasalı taşıma araçlarımız yeni ve güvencelidir. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri sürekli olarak takip edilir. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksper personelimiz, en uygun nakil aracıyla beraber ihtiyaç olacak ambalajlama bileşenleri, görevlendirilecek ekip ve diğer ciddi unsurları ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son olarak evin çevresel koşulları incelenir ve taşıma planlaması yapılır. İnceleme aşaması akabinde sigortalama işlemi gerçekleşir.

Eşyaların korunması ve Araca İstifleme

Etimesgut Evden Eve Nakliyat Eylemleri konusunda tecrübe kazanmış eleman kadromuz, eşya taşıma konusu için yüksek derecede önem arz eden paketleme faaliyetlerini seçkin bir tarzla tamamlamaktadır. Söz konusu kalite muvacehesinde Etimesgut Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, teşekkülümüz hakim bir konumdadır. Kurumumuzun tariflendirdiği Etimesgut evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Ambalajlama, Evden Eve Nakliye hizmet faaliyetleri içerisinde en önemli işlemdir. Kırılabilecek ve kıymetli materyalleriniz için özel ambalajlama metodları geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, kendine özgü ambalaj unsurları tercih edilmektedir. Büyük eşyalar itinayla korunaklanır. Montaj hizmetleri için deneyimli kadromuz mevcuttur. Evde bulunan eşyaların zarar görmemesi amacıyla değişik paketleme seçenekleri bulunmaktadır.

Taşıma asansörü, özenle kurulmaktadır. Asansör kamyonunun duvara tam yaslanması ve taşıyıcı bölümün düzgün bir halde gidip gelmesi ve titrememesi gerekmektedir Asansör operatörümüz işinde ehliyetlidir. Etimesgut asansörlü evden eve nakliyat sayesinde şirketimiz, Etimesgut ve civarında bulunan daire veya işyerinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve emniyetle aracın yakınına indirerek araca yüklemekte ve benzer biçimde yukarıya çıkarmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların öncelikle ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi önem taşır. Büyük mobilyalar ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğu için öncelikli istiflenir. Kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar daha üstlere konumlandırılır.

Eşyalarınızın önceki dairede yapıldığı şekilde nakledilecekleri daireye çıkartılmasıyla, eşya nakli hizmeti büyük oranda tamamlanmış olur. Ev içinde eşyaların yerleştirilmesi ve monte aşamasının tamamlanması konusunda uzman elemanlarımız görevlendirilmektedir. İstemde bulunulması durumunda eşya ve malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemleri konusunda bayan eleman temin edilmektedir.

Etimesgut veya etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat sahasında da çalışma yapan firmamız, sözü edilen konudaki hizmetlerinde eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha dikkatli işlem yapmaktadır.


ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..